Menu

Hot 15

Bede tu pisać o swoich przemyśleniach, przeżyciach i może jeszcze o czymś innym.

Moje ulubione piosenki

t.a.t.u1999

Od Hilary Duff- od ostatniego miesiąca jest moją ulubioną zarówno piosenkarką jak i aktorką. Film Historia Kopciuszka jest taki piękny... 

1.Anywhere but here- ta piosenka wyszła w 2003 roku, a rok później została wykorzystana pod sam koniec filmu Cindarella Story jak Sam i Austin odjeżdżali samochodem. Ta piosenka jest piękna, głos, brzmienie, wszystko. 

2. So Yesterday- też bardzo spoko piosenka, a teledysk jest bardzo dziewczęcy i tak bardzo kojarzy mi się z latami 2000. 

3. Kind- ta piosenka akurat wyszla 2 lata temu czyli nie tak dawno, jest bardzo spoko.

4. Now you know (2004)

5. Crush (2004)

6. Come clean (2004)

7. Chasing the sun (2014)- czyli ścigając słońce. Jak w piątek wracałem ze szkoły busem (oczywiście sam bo jestem jebanym antyspolecznym ścierwem) to było tak cieplo i tak mocno świeciło słońce i to sluchalem tego i jeszcze ten wiatr z okien na mnie tak powiewał i dosłownie jechałem w stronę słońca. Czułem sie taki wolny.

8. All about you

9. What dreams are made of

Britney Spears- nie ukrywam że też jest moją idolką. Od około dwóch lat ją słicham, znam wszystkie jej single. Więc jakie są moimi ulubionymi?

* I Wanna Go- zdecydowanie moja najbardziej ulubiona piosenka od niej. Brzmienie tej piosenki jak i sam teledysk uzależniejące są na tyle mocno, że ta piosenka mnie NiGDY nie nudzi. A jak juz znudzi to bardzo szybko odnudza się. Myślę że to moja też ulubiona piosenka wogole ze wszystkich.

* Till The World Ends

* 3- o trókącie. Lubię piosenki o seksie. W teledysku britney jest bardzo kobieca. A sam tekst muzyka i dźwięki w połączeniu z dobrym teledyskiem sprawiają że umieszczam tą piosenkę wśród moich ulubionych.

* Radar- 2009 rok był bardzo dobrym rokiem w muzyce (ostatni rok lat dwutysięcznych ������).

*I was born to make you happy (1999). Rozumiem britney doskonale, u mnie z osobą która mi się podoba także się nie układa. Właściwie, prawie wogóle się nie znamy. I sobie myślę: "zawsze i na zawsze ty i ja. Tak właśnie powinno być".

* Stronger (2001)- pod koniec tego roku rodzę się ja ����. Ja się nie czuję silniejszy od wczoraj tak jak britney ale myślę że nie miałbym nic przeciwko gdyby mnie nauczyła jak to robić.

* Everytime (2004)- 2004 rok to wogóle pod względem kultury rozrywkowej był jeden z najlepszych. Cindarella story wyszła; a Britney i Hilary duff świeciły triumfy. Piosenkarka w teledysku i piosence jest bardzo słaba i wyznaje że przypuszcza że potrzebuje swojego bejbe i że jego twarz ściga ją w marzeniach. Ja tak mam z bartkiem. Tyle ze ona jest/była tak jakby najseksowniejszą piosenkarką w tamtym czasie więc dla niej zdobycie przyjaciół czy przystojnego chłopaka nie byłoby żadnym problemem, dla mnie- bardzo dużym.

*You Drive Me (Crazy)-1999. Też piosenka ktora opisuje wszystko to co czuję kiedy widzę go. 

*...One More Time- 1998. Miała wtedy 16 lat. Była rok starsza ode mnie. Za rok minie 20 lat od powstania tego działa. Teraz ona ma 35 lat a ja 15 lat. Ale identyfikuję się z nią całkowicie.

* Im not a girl, not yet a women- 2002. Miała wtedy z 20 lat. Cały świat byl przed nią. Miała wiele nadziei. Chyba nie przyluszczałaby że się uzależni od używek, i ogoli sobie głowę na widoku całej ameryki, straci prawa do dzieci i znajdzie się na skraju załamania nerwowego. Teraz jest u niej wszystko okej. U mnie-jestem przestraszony i niepewny wszystkiego.

RIHANNA

<3 Work- work work work work work

<3 Kiss it Better

<3 only girl (in the world)

<3 SOS

<3 Umbrella- 2007. Dzisiaj jest 10 rocznica wydania tej piosenki.

<3 We Ride

<3 Unfaithful

<3 Man Down

<3 Bitch Better Have My Money

<3 American Oxygen

<3 S &M

 

BEYONCE- Crazy in Love, Irreplaceable, Telephone, Halo, If I Were A Boy, Pretty Hurts, Sorry.

 

 

© Hot 15
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci