Menu

Hot 15

Bede tu pisać o swoich przemyśleniach, przeżyciach i może jeszcze o czymś innym.

fave gay movies

t.a.t.u1999

Choć mam dopiero 15 lat to w zeszłym roku zacząłem oglądać duzo filmow o tematyce gejowskiej. I juz troche obejrzalem. Właściwie prawie wszystkie mi sie podobaly.

*Oranges (2004)- jest to krótki film który trwa chyba 20 minut. Jest to o nastolatku, który wracając na rowerze do domu wpada na auto i traci przytomność. Budzi się w pokoju rudowlosego wysokiego przystojnego chlopaka o rok starszego. Chlopak pyta sie go czy dobrze się czuje, spędzają chwile w domu z siostrą i wychodzą na zewnątrz pochodzić. Starszy chłopak przechwala się ile to miał dziewczyn jak sam mowi około 20, jakie to pocałunki i wogólee.. 

*Shelter (2007)- ten film jest piękny. Każdy powinien go obejrzeć. Uwielbiam. 

*Moonlight (2016)- całkiem nowy film. Bardzo mi sie podobał.

*Wspaniała rzecz (1996)- obejrzalem wczoraj. Film jest mega zabawny. Choć film jest o dwóch nastolatkach którzy się w sobie zakochują (nie są brzydcy ale są tacy, no nie wiem). Szoł skradły jednak postacie drugoplanowe- mama chłopaka i ta murzyńska nastolatka i facet od mamy. Oni są tacy zabawni i oryginalni. I takie teksty śmieszne. Dla nich warto obejrzeć film, polecam nawet osobom hetero. Warto. 

*Un question d'amore (2000)

*Zupełnie inny weekend (2011)

*Stań przy mnie (1986)- co prawda to jest o 12 latkach, ale pod koniec filmu można się dopatrzeć dwóch "bliskich" kontaktów między tym blondynem i tym z grzywką. Pierwszy kiedy grzywka sie rozpłakuje ze go tata nie kocha i nie docenia i wtedy blondyn go obejmuje na bardzo długo a potem w koncówce filmu się na siebie tak czule patrzą żegnając.

*Moje prywatne Idaho (1991)- Ten sam aktor co grał blondyna w wyżej wymienionym filmie. Równiez film godny polecenia.

*Listy od nieznajomego (2013)- główny bohater taki przystojny, duzo wystspujących tam mężczyzn tez bardzo przystojnych.

*Moc przyciągania (2013)

*Boys (2014)

*Tajemnica Brokeback Mountain (2005)

*Ekranowy pocałunek hollywoodzki Billa (1998)- nie ma go na internecie nigdzie więc załamka ale oglądałem parę fragnentów na YT i bez wątpienia też by mi się ten film spodobał.

 

.

© Hot 15
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci